Puikiai suvokiame tai, kad miegas yra bemaž pats svarbiausias mūsų gyvenimo elementas. Tik jo metu mūsų kūnas gali visiškai atsipalaiduoti. O taip pat, tokiu metu, organizmo viduje vyksta ir dar labai daug skirtingų reakcijų. Atsinaujina organų sistemos ir jų veikimas. Jos tartum “persikrauna” ir vėl yra pasiruošusios darbui: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-nauda-sportuojantiems-kaip-sumazinti-skausma–12. Puikiai suvokiame, jog kiekvienam iš mūsų tai yra tikrai labai svarbu. Turime suprasti tai, kad miegui daugelis skiriame tikrai ne pakankamai laiko, o galbūt jis nėra toks ramus ir kokybiškas kokio norėtume ir koks būtų reikalingas. Be jokios abejonės, kai mūsų gyvenimo ritmas yra toks aktyvus ir nenuspėjamas, tai padaryti yra kur kas sunkiau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, turime suvokti tai, kad stresas, įtampa ir kiti neigiami aspektai kaip nors turi būti paliekami nuošalyje (https://www.delfi.lt/darbas/profesijos/kanapiu-uki-ikurusi-pora-tai-nepelnytai-uzmirstas-ir-sveikatai-maistui-tekstilei-labai-naudingas-lietuvos-augalas.d?id=88255357). Tad, kyla klausimas, kas galėtų padėtų taip greitai užsimiršti ir bent trumpam atsipalaiduoti? Drąsiai galima teigti, kad būdų, kaip tai būtų galima padaryti tikrai yra ne vienas. Tikime, kad vienas iš jų gali būti net pati paprasčiausia kanapiu arbata

 

Kodėl mums taip svarbu kokybiškai išsimiegoti?

 

Gerai žinome tai, kad miegui kiekvienas iš mūsų skiriame ne tik skirtingą laiko intervalą, tačiau ir pasirenkame ne analogiškas aplinkas. Tarkime, vieniems kur kas paprasčiau miegoti ant sofos, o kitas asmuo turi miegoti ramioje aplinkoje, didelėje lovoje ant minkšto čiužinio ar pan. Puikiai suvokiame, kad labai svarbu rasti tokią vietą, kurioje būtent jūs jaustumėtės patogiai ir galėtume sakyti, kad miegui sukūrėte komfortabilią vietą: https://lt.wikipedia.org/wiki/Kanapi%C5%B3_aliejus. Be jokios abejonės, tai padaryti tikrai nebus taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, tačiau, turime suvokti tai, kad tinkamai pailsėti kitos galimybės tiesiog nėra. Įdomu: https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/moliniame-name-gyvenantys-ir-kanapes-auginantys-sironai-norejome-vaikams-dovanoti-laisve-1040-1030116.

 

Be jokios abejonės, labai svarbu paminėti tai, kad ramiam ir kokybiškam miegui užtikrinti gali padėti ir patys įvairiausi maisto papildai. Vieni iš jų neabejotinai yra ne kas kita, kaip tik kanapių produktai. Pastebėta, kad šie gaminiai padeda kur kas greičiau ir paprasčiau atsipalaiduoti, pajusti vidinę pilnatvę ir pan. Drąsiai galima teigti, kad vos keli kanapiu aliejus lašai gali padėti ir lengviau užmigti. Tad, atrodo reikia tiek nedaug tam, kad pailsėtume tinkamai. Apie šias priemones teigiamai atsiliepia ir medicinos bei sveiko gyvenimo būdo ekspertai. Taigi, pabandyti tikrai verta. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *